Shrnutí zásahů za rok 2022

I když byl rok 2022 zpočátku ještě poznamenám covidem a s ním spojenými omezeními, zasahovala naše jednotka na 72 výjezdech.

I když byl rok 2022 zpočátku ještě poznamenám covidem a s ním spojenými omezeními, zasahovala naše jednotka na 72 výjezdech.

Stejně jako v předchozích letech opět převažovaly dopravní nehody, ale byli jsme voláni také k požárům, záchraně osob pomocí AED, likvidovali jsme vosí hnízda, vyřezávali stromy ze silnic a likvidovali jsme bahno při lokální povodni, která zasáhla naší obec. Členové jednotky se zúčastnili různých výcviků, cvičení a soutěží. Našli jsme si ale i čas na Guláš fest v Žarošicích, pomáhali jsme organizovat dětský den, Císařské hody a v závěru roku jsme stavěli a zdobili Vánoční stromek. Podrobný výčet našich činností je mnohem delší a zahrnuje další činnosti pro obec či farnost.

Děkujeme všem, kteří nás podporují.

Bookmark the permalink.

Komentáře jsou uzavřeny.